Afgan kadın devam ediyor: Türkler siz sapık mısınız, şimdi s.. gidin

Tiktok’ta “madoghawsi2412” adını kullanan Afgan kadın Türklere yönelik hakaret ve tehdit içeren videolar yayınlıyor.

Afgan kadın son videosunda “Türkler siz sapık mısınız, siz deli misiniz, siz salaksınız bunu biliyorum. Sesimi duydunuz bu bana yeter. Şimdi s..in gidin. Benimle uğraşmayın çok. Bana eliniz yetişmez” ifadelerini kullandı.

Afgan Madina Ghawsi’nin 2019-2020 Akademik yılı Temmuz ayı yerleştirmelerinde Aksaray Üniversitesi’nde öğrenim görmeye hak kazanan yabancı öğrenciler arasında olduğu ortaya çıktı.

İddialara göre Madina Ghawsi şu anda Almanya’da yaşıyor.

ÜMİT ÖZDAĞ’A HAKARET ETMİŞTİ

Afgan kadın yayınladığı videoda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın “Göndeririz, bir sene içinde göndeririz hepsini burası bizim vatanımız” dediği anları paylaşarak “Çok yazık. Bunu unutmayın. En yakın zamanda ülkeniz batacak, en dibine kadar batacak. Kalacaksınız böyle. Bir tane Afgan kötü bir şey yaptı diye binlerce Afganın ağzından ekmeğini alıyorsunuz. Biticeksiniz inşallah ve bu olacak” diye konuşmuştu.

Afgan kadın bir önceki videosunda da “Bir şey soracağım Türkler. Savaş için bir zamanlar Afganistan’dan yardım istemiştiniz. Belki de unuttunuz. Yine dönecek. Çünkü dünya dönüyor ya. Aciz insanlar. Çok komiksiniz. Müslüman değilsiniz.” demişti.

Odatv.com