Cristiano Ronaldo’ya eşi gibisi görülmemiş teklif

Manchester United’dan ayrılması gündemde olan Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo için Suudi Arabistan’dan dev bir teklif geldiği öğrenildi.

Geçtiğimiz dönem başında Juventus’tan Manchester United’a transfer olan Cristiano Ronaldo, eşi gibisi görülmemiş bir teklifle karşı karşıya… İkinci Manchester United macerası bitmek üzere olan Portekizli dünya yıldızı için Avrupa devleri temkinli yaklaşırken, Suudi Arabistan’dan dudak uçuklatan bir teklif geldiği öğrenildi.

Paris Saint Germain, Bayern Münih ve Chelsea’ye önerilen Cristiano Ronaldo için bir Suudi Arabistan kulübünün devreye girdiği belirtildi. Portekiz’da yayın yapan TVI’da yer alan habere nazaran Suudi Arabistan kulübü Manchester United’a 30 milyon Euro bonservis bedeli, Cristiano Ronaldo’ya ise iki yıl için 250 milyon Euro fiyat teklif etti.

Yapılan bu inanılmaz teklif sonrası Suudi Arabistan grubunun Manchester United ve Portekizli yıldızdan haber beklediği kaydedildi.

Cristiano Ronaldo’nun ailevi nedenlerden ötürü Manchester United’ın Tayland ve Avustralya’da gerçekleştireceği dönem öncesi kamplarına katılmayacağı duyurulmuştu.