Fenerbahçe Jao Pedro transferinde son viraja girdi!

Fenerbahçe’de yönetici Selahattin Baki, İstanbul’a gelen menajer Marco Piccioli ile görüşecek. Mutabakat sağlanırsa yıldız futbolcu salı günü gelecek ve sarı-lacivertlilere imza atacak.

Fenerbahçe, Cagliari’nin 10 numarası Joao Pedro’yu transfer etmek için son viraja geldi. 30 yaşındaki Brezilyalının menajeri Marco Piccioli dün İstanbul’a geldi. Sarı-lacivertli idare Piccioli ile masaya oturacak. İdare Heyeti Üyesi Selahattin Baki, Pedro’nun menajeriyle kontrat ayrıntılarını görüşecek. Mutabakat sağlandığı takdirde Brezilyalı oyuncu salı günü İstanbul’a gelerek, sarı-lacivertli kulübe imza atacak.

SAMBACI HABER BEKLİYOR

İtalyan medyasında çıkan haberlere nazaran transferin mali ayrıntıları da büyük oranda muhakkak. F.Bahçe’nin Joao Pedro’ya 2.4 milyon Euro’dan biri opsiyonlu üç dönemlik kontrat önerdiği, Cagliari kulübüyle de 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında mutabakata vardığı söz edildi. Uzun müddet G.Saray ile görüştükten sonra F.Bahçe’nin devreye girmesiyle rotasını değiştiren Brezilyalı futbolcu da artık kesin muahedeyi bekliyor.