İngiltere’de Aşk Adası’na damga vuran Türk kızının 10 yıl evvelki hali şaşırttı

İngiltere’de Love ısland (Aşk Adası) isimli programa katılan ve adeta yarışa damga vuran Türk kızı Ekin Su’nun aşkı birinci kez bu müsabakada aramadığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde sonlanan müsabakayı kazanan Ekin Su, 10 yıl evvel katıldığı müsabakada erkek hırsızı olmakla suçlanmış.

Pazartesi gecesi erkek arkadaşı Davide Saclimenti ile birlikte Love Island 2022’yi kazanan 27 yaşındaki Ekin Su Cülcüloğlu’nun bir realite gösterisinde aşkı birinci kere aramadığı ortaya çıktı.

Ekin Su daha evvel Central Lancashire Üniversitesi’nde okurken Lancashore isimli yüksek bütçeli bir realite gösterisinde daha yer almış. Toplumsal medyaya da yansıyan Ekin Su’nun 10 yıl evvelki hali ise görenleri şoke etti.

Katıldığı gösteride kız arkadaşlarıyla konuşurken görülen Ekin Su, erkek yarışmacılardan birini beğendiğini lakin kız arkadaşı olduğunu söyleyince arkadaşlarından latifeyle karışık “Bu seni daha evvel durdurmadı” karşılığını aldı.

Ekin Su, bu yarışa katıldıktan 10 yıl sonra aşkı aramak tekrar bir gösteriye katıldı. Aşk Adası’nda vakit zaman flörtleri vakit zaman da yaptığı cinsel alaka itiraflarıyla gündeme gelen Ekin Su, bu kere müsabakayı kazanan isim olmayı da başardı.