Kendi düğün pastasını yapan gelin toplumsal medyada alay konusu oldu

Büyük günden 12 saat evvel kendi düğün pastasını yapan gelin, toplumsal medyada alay konusu oldu. TikTok’ta viral hale gelen pasta üretim görüntüsünde; gelin, sempatik bulduğu pastadan mutlu kalırken, toplumsal medya kullanıcılarından ise tenkitler aldı. “Çocukların doğum günü pastası üzere görünüyor” dediler.

Düğünü için hazırlık yapan gelinin görüntüsü TikTok’ta viral hale geldi. Bir gelin, büyük günden evvelki gece kendi düğün pastasını yapmayı seçti lakin toplumsal medya kullanıcıları tarafından alay konusu oldu.

Düğünün daha az bir fiyata mal etmek isteyen Laura, düğün pastasını kendisi yaparak yüzlerce dolar tasarruf etti. Laura’nın görüntüsü TikTok’ta 3,7 milyon kere izlendi.

Laura yayınladığı görüntüde, “Düğünümden evvelki gece, gece yarısı düğün pastamı yapmanın en güzel fikir olup olmadığından emin değilim” dedi.

YÜZLERCE DOLAR KÂR ETTİ

Laura’nın anlattığına nazaran; katman ve detaylara bağlı olarak düğün pastaları 300 ila 1200 dolar ortasında değişebilirken, onun mesken üretimi pastası 30 dolardan daha ucuza mal oldu.

Laura görüntüde “Hayatımda hiç pasta dondurmadım fakat bence epey sevecen görünüyor” dedi. Laura sonuçtan mutlu olsa da pek çok toplumsal medya kullanıcısı konut üretimi pastayı eleştirmeden edemedi.

“Bu bir latife mı? Zira daha çok bir çocuğun doğum günü pastasına benziyor” diye yazdı bir kişi. Bir öbür kullanıcı ise, “Profesyonel bir fırıncı olduğunuzu ve bunun çok güzel sonuçlanacağını düşünmüyordum, yanıldım” diye yazdı.

Ancak birtakım kullanıcılar da Laura’yı kendi pastasını kendi yapıp para biriktirdiği için övdü. Bir kullanıcı, “Bence bu en tatlı fikir!!!” diye yazdı. Bir oburu da “Tanrıya şükür, birinin sağduyusu var ve düğün pastası için 500 dolar ödemiyor” yazdı.

Bir oburu da “İnsanlar çok kaba. Gittiğim düğünlerde kimsenin pastasını hatırlamıyorum. Sen ondan mutluysan, kıymetli olan bu. Bu senin günün” diye yazdı.

Laura, bu fikriyle dalga geçenlere ise düğün gününden gülümseyerek ve pastayı keserken çekilen manzaralarla yanıt verdi.