Kızılcık Şerbeti’nin yayın hayatı sona mı eriyor? Yapımcıdan öyle bir açıklama geldi ki

Son dönemlerde yayın yasağı ve para cezası yaptırımına tabii tutulmasından ötürü sosyal medya gündemini çalkalayan Kızılcık Şerbeti hakkında bomba bir iddia ileri sürülmüştü. RTÜK tarafından uygulanan üst üste cezaları ardından Kızılcık Şerbeti projesinin ekran macerasının noktalanacağı söylentisi dilden dile yayılmaya başladı.

Bu gelişmenin yaşanmasıyla beraber söz konusu iddiaların aslı astarının olmadığını öğrenmek isteyenler yapımcıdan gelecek açıklamaya dikkat kesilmişti. Aradan çok geçmeden izleyici kitlesinin sabırsızlık içerisinde beklediği soruyu yanıtlayan yapımcı, ortaya atılan iddiaların gerçekliği hiçbir şekilde yansıtmadığının özellikle altını çizdi.

Dizinin yayından kaldırılmayacağını ve yolculuğuna kaldığı yerden devam edeceği müjdesi verilirken Faruk Turgut, Kızılcık Şerbeti’nin sonuna kadar arkasında duracağını vurguladı.

Yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın, yapımcılığını Faruk Turgut’un ve senaristliğini Melis Civelek’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti vereceği 5 haftalık aranın hemen ardından seyircisinin karşısına geçmeye hazırlanıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir