Manisa FK, Burak Altıparmak’ı transfer etti

Manisa Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada, Fikri Bayrıl Tesisleri’nde orta saha oyuncusu Burak Altıparmak için imza merasimi düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Burak Altıparmak, birkaç arkadaşının da forma giydiği Manisa FK’yi yakından takip ettiğini bildirdi. Projelerinden ötürü Manisa FK’yi tercih ettiğini aktaran Burak, “Burada olduğum için çok memnunum. Benim hedeflerim ile kulübümün gayeleri ortak. İnşallah daima birlikte amaçlarımıza ulaşacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Manisa FK İdare Şurası Üyesi Kürşat Ergun Aydın ise bu dönem daha heyecanlı ve daha dinamik bir ekip oluşturmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Yönetim heyeti üyesi Fazilet Özkan da bu dönem birinci transferlerini Burak Altıparmak’la gerçekleştirdiklerini bildirerek, “Bu dönem daha dinamik, daha savaşan, liderimizin da belirttiği üzere kalbi bizimle atan, bu ekip için savaşacak transferleri yapmaya itina göstereceğiz. Burak da bu özelliklere uyan bir futbolcu. İnşallah Manisa FK formasıyla başarılı bir periyot geçirir. Her iki taraf için de iyi olsun.” sözlerini kullandı.