Merve Boluğur 2. Defa Nikah Masasına Oturacak! Müstakbel Koca Murat Dalkılıç’ın İkizi! Kumral Kocası Bakın Kim Çıktı?

Oyunculuğa uzun bir orta veren Merve Boluğur, en büyük hayalim dediği şarkıcılık için birinci adımını geçtiğimiz günlerde attı. Şşşşş müziği ile herkesin dikkatini çeken Boluğur, aradığı ilgili şimdi bulamadı. Şarkıcılığı hobi olarak yaptığını söz eden Boluğur’ın aşk hayatında da bir gelişme yaşandı. Her fırsatta kumrallardan hoşlandığını lisana getiren Boluğur bakın kime aşık oldu? İşte ayrıntılar.

MERVE BOLUĞUR’DAN YENİ SEVGİLİSİNİ PAYLAŞIMI

Şşşş müziği ile son günlerde kendinden sıkça kelam ettiren oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la olan evliliğini bitirdikten sonra uzun bir mühlet setlere veda etmişti. En son Harika Yüzyıl’da Işık Banu karakterini canlandıran Boluğur, şarkıcılığa soyundu. Çıkardığı single ile dikkatleri üzerine çeken Boluğur, maalesef dinleyenlerden olumlu dönüş almadı. Müziğin kelamları ise kendine ilişkin.

İŞTE YÜZÜ GÜLMEDİ AŞKTA GÜLDÜ

Aradığı ilgiyi sahnelerde bulamayan Boluğur, aşk hayatında istediğini buldu. Uzun müddettir kalbi boş olan hoş oyuncu kendisine aranjörlük yapan Mert Aydın ile bir bağlantıya başladı. Sevgilisi ile samimi pozlar veren Boluğur’un en son paylaşımı ise olay oldu. Evleneceği sav edilen Boluğur, yeni sevgilisini ‘Kocam’ diye paylaştı. Boluğur’un bu paylaşımı sonrası ise takipçilerinden evleniyor musun? soruları yağmaya başladı.

MERVE BOLUĞUR’DAN DİKKAT ÇEKEN “KOCAM” PAYLAŞIMI

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Şşşttt” müziği ile kendinden kelam ettiren Merve Boluğur, şarksına aranjörlük yapan Mert Aydın ile yeni bir bağa başladı. Murat Dalkılıç ile boşandıktan sonra makûs bir süreçten geçen Merve Boluğur, yeni aşkı ile magazin gündemine bomba üzere düştü. Her paylaşımı ve açıklaması ile gündemden düşmeyen Merve Boluğur’un sevgilisi Mert Aydın ile 2. kez nikah masasına oturacağı argüman edildi. Aşkı gözlerinden okunan Merve Boluğur, “Kumralım” “Kocam” üzere açıklamalarla sevgilisini daima toplumsal medya hesabından paylaşıyor.

SEVGİLİSİNİ PAYLAŞIP “EVET” DEDİ

Snob Magazin’in haberine nazaran Merve Boluğur’un Mert Aydın ile evlenme kararı aldığı sav edildi. Boluğur ise evlilik sorularına karşılık sevgilisi Mert Aydın ile çekilmiş bir fotoğrafını “Evet” diye paylaştı. Bunun yanı sıra Boluğur, daha evvel yaptığı bir açıklamada ikinci defa evleneceğini söylemişti. Yeni sevgilisinin Murat Dalkılıç benzerliği dikkatlerden kaçmadı.