Metin Gündoğdu: Ordu’lu hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğim

Programın sunucusu Gökhan Gül’ün “Milletvekilliğiniz süresince Ordu’ya önemli yatırımların gelmesine ön ayak oldunuz, ilçe belediyelerindeki farklı projelerin hayata geçmesini sağladınız, halkla her zaman içesiniz ve şimdi de yeni dönem için milletvekili aday listesinde olmamanıza rağmen herhangi bir küslük gütmeden, adaymış gibi sahada çalışıyorsunuz. Bu durumu değerlendirir misiniz?” sorusunu yanıtlayan Gündoğdu;

“Ben 1987 yılında ilk seminerimi ‘Dava Adamlığı’ üzerine vermiş bir dava adamıyım. Bir elime Ay’ı bir elime Güneş’i verseniz diyen Peygamber Efendimizin(S.A.V.) hadis-i şerifini o gün arkadaşlarımıza anlattım. O günden bugüne kadar da her zaman dik durduk, düz yürüdük ve davamızdan vazgeçmedik. Allah bize memleketimize ve hemşehrilerimize hizmet etmeyi nasip etti. Bu büyük bir şereftir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve dik duruşunun yanında bizlerde mücadelemize aynı şekilde dik durup, doğruları savunarak, davamız için çalışmaya devam ettik. “

“MİLLETVEKİLİ OLMADIĞIMDA DA ORDUMUZ İÇİN ÇALIŞTIM, MİLLETVEKİLİ OLDUĞUM DÖNEMDE DE ÇALIŞTIM VE ŞİMDİ DE ORDUMUZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Açıklamalarına devam eden Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Ben milletvekili olmadan önce, bugün Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı olan, o günler de Kültür Turizm Bakanımız Yalçın Topçu’nun danışmanı olduğum esnada Ordu Çambaşı Kayak Merkezinin yapımı için ilk olarak 5 Milyon TL, sonrasında da 5 Milyon TL ile toplamda 10 Milyon TL gönderilmesini sağladım. Belediyelerimizin hepsine 250 Bin TL gönderdim ve bunları yaparken milletvekili değildim.”

“VATANDAŞIMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Gündoğdu sözlerine şöyle devam etti:

 “2 dönem Ordumuz için hizmet etmek nasip oldu. 26 ve 27. Dönemlerde milletvekilliği yaptım. Milletvekili olmadığımda da tek gayem Ordu’ydu; 2 dönem süresince de tek gayem Ordu’ya hizmet etmek, vatandaşımızın derdine ortak olmak, şehrimizi kalkındırmak oldu. Bundan sonrasında da Ordu için çalışmaya, vatandaşımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğim.” 

“Ben her zaman Ordu milliyetçisi bir kardeşiniz olarak Ordu için çalışmaya devam edeceğim. Ankara’da da Ordu’da da hemşehrilerimizin refahı için ter dökecek, yine ilçe ilçe gezecek ve vatandaşımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Yatırımların takipçisi olacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz ne görev verirse yerine getireceğiz. 

“MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZIN YANINDAYIM”

“Ben milletvekili adaylarımızın arkasındayım. Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer çok başarılı işler yaptı. Mesleki Eğitim Merkezleri MESEM sayesinde 1 milyon 250 bin gencimiz iş ve meslek sahibi oldu. Bugün de ne mutlu ki Ordu’dan milletvekili adayımız. Sayın Bakanımız şimdiden Ordu’nun yatırımları için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz hafta Ordu’ya gelen Ticaret Bakanımız Mehmet Muş da ilimizden kendisine gelen tüm talepleri olumlu karşıladı. Kendisi Ordu’ya önemi kazanımlar sağladı. Mehmet Muş bakanımıza da teşekkür ediyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir