Survivor Sude Mert Öcal’ı Yaktı! Süslenip Püslenip O denli Bir Poz Verdi Ki “Yanıyoruz”

Ekranların en çok takip edilen müsabaka programlarından olan Survivor bu senede gündemdeydi. Yarışta ortalarındaki münasebet ile gündem olan Sude Burcu ile Mert Öcal çifti dolu dizgin hayatlarını sürdürmeye devam ediyor. Hoşluğuyla gözleri üzerine çeken Sude son Instagram paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. Paylaşıma binlerce beğeni ve yorum gelirken Mert Öcal’ın nasıl bir reaksiyon vereceği merak konusu oldu.

AŞK SAVLARINA SERT YANIT

Survivor’dan elendikten sonra isminin aşk dedikodularıyla anılmasından rahatsız olduğunu belirten Sude Burcu şu açıklamalarda bulunmuştu;

“Şimdi konuşursam yer yerinden oynar. Pek konuşmak istemiyorum artık. Fakat olaylar çok farklı bir biçimde ortaya çıktı. Doğrusu bu değil. Kimseyi yargılamıyorum ya da suçlamıyorum. Lakin şunu söyliyebilirim Mert ile ilgimiz Survivor’a bir iki ay kala başladı.”

EVLİLİK YOLUNA ÇIKTILAR

Yarışmadan sonra ortaları çok daha güzel olan Sude ve Mert çiftinin evlilik bile düşündükleri ortaya çıktı. Lakin Sude’nin son paylaşımı başlarda soru işareti oluşturdu.

BU POZ ORTALIĞI KARIŞTIRIR

Instagram hesabından küçük şortu ile paylaşım bulunan Sude Burcu ağızları açık bıraktı. Sportif fiziğiyle dikkat çeken Sude, adeta herkesi büyüledi. Paylaşımının akabinde sevgilisi Mert Öcal’ın paylaşımı çok sevdiği lakin çok derecede kıskandığı tez edildi.

KISKANÇLIKTAN KAFAYI YEDİ

Paylaşım kısa müddette binlerce beğeni alırken peş peşe yorumlar yapıldı. Yapılan yorumlarda “Mert enişte bu pozu biliyor mu? Mert enişte ne dicek bu poza?’ soruldu. Şimdi Mert tarafından açıklama yapılmazken olay sıcaklığını hala koruyor.

SURVİVOR SUDE BURCU KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu’nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude üzere tekvandocu.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor. Birebir vakitte da zumba eğitmenliği yapıyor.

2 defa Avrupa 3.’lüğü, 1 defa Balkan Şampiyonluğu, 7 kere Türkiye Şampiyonluğu üzere dereceleri var. Fizikî özellikleri ile dikkat çeken Survivor Sude 1.66 uzunluğunda ve 57 kilogram tartısında. Tekvandocu olan Sude Burcu, 2019 yılında yayınlanan Survivor yarışında yer almıştı.