Survivor’da final adayı potada! Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı olan isim…

Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda suyun üzerine kurulu platformda oynandı. Kadınlar mücadelesini kazanan Ünlüler takımı önemli bir avantaj elde erkekler mücadelesinde skoru 7-0’a getiren Ünlüler takımı ödüle son bir sayı kala inanılması güç bir sayı alan Atakan takımını ateşledi ve bir anda skor 7-5’e kadar geldi. Üst üste sayılar kaybeden Ünlüler takımı Adem’in son sayısı ile skoru 8-5’e getirdi ve genel skoru 2-0’a taşıyarak dokunulmazlık oyununun kazananı oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2022’de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Hem kadınlar mücadelesini hem de erkekler mücadelesini kazanan Ünlüler takımı genel skoru 2-0’a taşıdı ve oyunun kazananı oldu.

SURVİVOR ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı bir kez daha bu hafta eleme konseyi gerçekleştiren taraf oldu. En fazla ismi yazılan isim konseyde Berkan Karabulut oldu ve haftanın üçüncü eleme adayı olan isim oldu. Böylelikle eleme potasında Evrim ve Nisa’nın ardından eleme potasına giren üçüncü isim Berkan oldu.