Yaşlılıktan Korkan Sertap Erener Estetiğin Ayarını Kaçırdı! Son Halini Görenler Tanıyamadı

Sanat topluluğunun en düzgün sesleri ortasında yer alan Sertap Erener yaşına karşın yıllara meydan okumaya devam ediyor. Kendinden 18 yaş küçük müzisyen Emre Kula ile 2015 yılında evlenen 57 yaşındaki Erener, estetik furyasına katıldı. Toplumsal medya hesabından yeni çıkaracağı müziğin haberini veren Erener’in yüzündeki değişimi görenler gözlerine inanmadı. Yaptırdığı yüz estetiği ile tanınmakta zorluk çeken Erener magazine bomba üzere düştü. İşte Sertap Erener’in estetikli son hali.

57 YAŞINDAKİ SERTAP ERENER’İN SON HALİ ŞAŞIRTTI

Büyüleyici sesi ile 7’den 70’e herkesin hayranlıkla dinlediği usta müzikçi Sertap Erener, kendinden küçük eşi Emre Kula ile 12 yıldır dolu dizgin gözlerden uzak bir evlilik yaşıyor. Evlendikten sonra kendini büsbütün sahnelere bırakan Erener, yaşından ötürü yüzü için bir dizi estetik operasyonlar geçirmeye başladı. Genç kalmak için daha evvelce de kimi uygulamalardan geçen Erener’i bu sefer sevenleri de tanıyamadı. Daha evvelce de yaşlılığın yazgı olmadığını belirten Erener 150 yıl yaşamak istediğini tabir etmişti. Ve hücre yenileyici tedavi görmüştü.

VUR YÜREĞİM İÇİN YENİ COVER

Sosyal medya hesabı Instagram’da yeni yapacağı müziğin haberini veren Sertap Erener’in yüzündeki değişim herkesi şaşkınlığa uğrattı. Fotoğraf çekimi için stüdyoya giren Erener o anlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Paylaşımı görenler Erener’in yüzündeki değişimden ötürü tanımakta zahmet yaşadı. 57 yaşında ünlü müzikçi gözaltı ışık dolgusu yaptırdı ve kaşlarını kaldırdı. Paylaşım çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Vur yüreğim müziğini tekrar rap ile coverlayacak olan Erener’in bu muştusu ise sevenlerini heyecanlandırdı. Günümüzde hala en çok dinlenen müzikler ortasında olan Vur Yüreğim için Erener, Şanırşer ile yeni bir düet yapacak.

SERTAP ERENER- ŞANIŞER DÜETİ

Rapçi Şanırşer ile Vur Yüreğim müziğini tekrardan söyleyecek olan Sertap Erener müziğin 17 Haziran’da çıkacağının da muştusunu de verdi. Tekrar okuyacağı hit müziği Vur Yüreğim için fotoğraf çekimi yapan Erener’in estetikli hali de gözlerden kaçmadı. Gençleşen Erener, adeta yıllara meydan okudu.

İşte Sertap Erener’in sone estetikli hali