Erkek Arkadaşınız Aldatıyor Mu? 350 Dolarlık İlanla Gerçeği Öğrenmek İstedi!

Sidney’de yaşayan Adriana isimli bir kadın, erkek arkadaşının onu aldattığından şüphelenince ilginç bir çözüm buldu. Günlük iş ilanı verilen bir siteye 350 dolarlık bir ilan açarak, erkek arkadaşını takip etmesine yardımcı olacak birini aradığını duyurdu.

İlanda Adriana, “Beni ve bir arkadaşımı Five Dock’a götürecek ve bir kaç saat bizimle arabada oturacak birine ihtiyacım var. Böylece beni aldatan erkek arkadaşımı yakalayabilirim.” ifadelerini kullandı.

Kısa sürede viral hale gelen ilan, birçok yorum aldı. Kimileri bu hizmeti bedavaya yapabileceğini söylerken, kimileri durumun tehlikeli olduğunu ve sonuçlarının Adriana’ya zarar verebileceğini savundu.

“GÜVENMİYORSAN İLİŞKİ BİTMİŞTİR”

Bazı yorumlarda ise “Aldatsa da aldatmasa da ona güvenmiyorsan ilişki bitmiştir.” şeklinde görüşler paylaşıldı.

Adriana’nın planının işe yarayıp yaramadığı bilinmiyor. Fakat benzer ilanların geçmişte de verildiği biliniyor. Daha önce kruvasan karşılığında 200 dolarlık ilan açan bir kişi ve doğum yapan bir annenin özlediği yiyeceği alana 300 dolar teklif eden bir kadın da bu yöntemle yardım istemişti.

Adriana’nın hikayesi, aldatma ve güvensizlik gibi karmaşık ilişki dinamiklerini gündeme getirerek, birçok farklı yorum ve bakış açısının ortaya çıkmasına neden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx