Şoke eden olay: Babasının başını kesip Biden’ı tehdit etti

Pennsylvania’da yaşayan 32 yaşındaki Justin Mohn, federal hükümette görevli 68 yaşındaki babası Michael Mohn’ı pazartesi gecesi birlikle yaşadıkları evde kafasını keserek katletti.

Olayın ardından YouTube’a 14 dakikalık bir video yükleyen Mohn, bir çantaya koyduğu babasının kesik başını kameraya tutup Biden yönetimini yerden yere vurdu.

“BEN MESİH’İM, BAŞKAN OLMAMI İSTİYORLAR”

Çevresindeki birçok kişinin kendisini mesih olarak gördüğünü ve başkan olmasını istediğini savunan adam, yakınlarına da Biden hükümeti için çalışan tanıdıklarını öldürme çağrısı yaptı.

ABD yönetiminden üst düzey isimleri öldürenlere 1 milyon dolar vereceğini söyleyen adam, “Şu anda bunun için 10 milyon dolarım var ama daha fazlası lazım. Umarım Amerikalılar vatan sevgisiyle bu hain yönetimle savaşa devam eder.” ifadelerini kullandı.

“BABAM CEHENNEME GİTTİ”

Biden yönetiminin göçmen politikalarıyla ve ekonomik krizle ülkeyi mahvettiğini söyleyen Mohn, “Federal hükümetin ihanetine karşı şiddet tek yol. Bu Mike Mohn’un kafası. 20 yıldan uzun süredir federal hükümet için çalışıyordu ve benim babamdı. Şimdi ülkesine ihanet eden bir hain olarak cehenneme gitti.” dedi.

YOUTUBE VİDEOYU KALDIRDI

Korkunç video saatlerce YouTube’da kaldıktan sonra kaldırıldı ancak ülkede büyük ses getirdi. Katledilen babanın başsız bedeni ise evin banyosunda bulundu.KATİL OĞUL GÖZALTINA ALINDI

Justin Mohn, cinayetin ardından eve 2 saat uzaklıkta polis tarafından yakalandı ve gözaltına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx