Sony tarafından tanıtılan yeni ses sistemi teknoloji tutkunlarını büyüledi

Sony, 9 Haziran 2023 tarihinde Hindistan pazarında HT-S2000 model adlı yeni bir ses ürününü tanıttı. Bu yeni ses ünitesi, etkileyici bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor.

Japon teknoloji devi Sony’nin yeni ses ünitesi HT-S2000, Vertical Surround Engine ve S-Force PRO Front Surround tarafından desteklenen Dolby Atmos ve DTS:X gibi önemli özelliklere sahip. Ürün, 5.1 kanal ses deneyimi sunuyor. Stereo içerikleri oynattığı zamanlarda, üç boyutlu bir surround deneyimi yaşatıyor. Ortada bulunan hoparlör, net diyaloglar sağlıyor ve çift subwoofer ile derin bas deneyimi oluşturuyor.

Yeni ürün, yeni bir Ev Eğlence Bağlantısı (HEC) uygulaması ile eşleşiyor. Bu uygulama, ürünün ayarlarına kolay erişim sağlarken, aynı zamanda ses düzeyi, ses alanları ve daha fazlasını akıllı telefon üzerinden kontrol etmeyi mümkün kılıyor.

Sony tarafından tanıtılan yeni ses sistemi teknoloji tutkunlarını büyüledi

Not edilmesi gereken bir diğer özellik ise, ses ünitesinin, bas sesini güçlendiren opsiyonel bir kablosuz subwoofer ile birlikte satın alınabilmesidir. Ayrıca, BRAVIA XR televizyon ses ünitesi ses ayarlarıyla da uyum sağlıyor. Bu lansman, Sony’nin IMAX Enhanced Sertifikalı yeni Bravia X82L televizyonlarını duyurmasından sadece birkaç gün sonra gerçekleşti.

HT-S2000, sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Ürün ve ambalajının yapımında daha az plastik malzeme kullanıldı ve bu malzemelerin çoğunluğu geri dönüştürülmüş plastikten oluşuyor. Bu da daha iyi bir akustik performans sağlamaya yardımcı oluyor. Sony HT-S2000, Hindistan’daki önemli elektronik mağazalarda, ShopatSC ve diğer e-ticaret platformlarında 42.990 INR fiyatıyla satışa sunulmuş durumda. Arka hoparlörler ile birlikte ses ünitesi ve subwoofer ekstraları, 14.990 INR’ye satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir