Taner Ölmez oğlunun çikolatasını dağıttı! ‘Artık annesi de, ben de konuya hakimiz’

28 Haziran 2021’de evlenen oyuncu Ece Çeşmioğlu ile Taner Ölmez, 2022’nin Mart ayında da kızları Zeynep’i kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.

Geçtiğimiz aylarda müjdeli bir haber verip ikinci çocuklarını beklediklerini duyuran ünlü çiftin, bebekleri önceki gün dünyaya geldi. İkinci kez anne ve baba olmanın sevincini yaşayan Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, Hazar adını verdikleri oğullarına kavuştu.

ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Ece Çeşmioğlu, doğum haberini sosyal medya hesabından verdi. Hastane odasından paylaşımda bulunan Ece Çeşmioğlu’nu yakın arkadaşları; Özlem Öçalmaz, Emre Şen ve Sercan Badur yalnız bırakmadı.

Ataşehir’de hastane bahçesinde gazetecilerle bir araya gelen Taner Ölmez, elindeki sepetten yeni doğan Oğlu Hazar’ın çikolatasını dağıttı.

“DAHA TECRÜBELİYİZ”

İkinci kez baba olan oyuncu, şöyle konuştu:

On numara her şey yolunda, zaten yakın zamanda yine gelmiştiniz kızımın doğumuna. Artık ben de, annesi de konuya hakimiz, daha rahatız ve daha tecrübeliyiz. Ece’nin de, bebeğin de sağlığı gayet iyi. Beklediğimiz zamanda geldi. Sezaryen oldu. Boyu 51 cm, 3 kilo 350 gram. Kızım da birazdan gelecek kardeşiyle tanışacak. Hazar’ı şu an anneye ve babaya benzetenler oldu. Kızımın adını ben koymuştum, oğlumun adını ise eşim Ece koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx