Torreira’dan transfer sözleri! “Teklifi değerlendiriyoruz”

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira, Uruguay’dan Radio 890’a canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Lucas Torreira’nın açıklamaları şu şekilde: 

“Türkiye’de çok mutluyum”

“Türkiye’de çok mutluyum. Buradaki hayata adapte oldum. Türkiye’ye geldiğimde en büyük korkum, buradaki kültüre adapte olmaktı.”

“Sözleşme yenileme teklifini değerlendiriyoruz”

“Teknik direktörün güvenini kazanmak çok önemliydi. Kulübümle 2026’ya kadar sözleşmem var. Babam ve ben, sözleşme yenileme teklifini değerlendiriyoruz. Şu anki durumdan memnunum. Galatasaray’da olmaktan mutluyum ve kendimi ayrıcalıklı hissediyorum.”

“Kızgın değilim”

“Uruguay Milli Takımı’nda olamamak çok acı verici. Futbol oynamak isteyen her çocuk milli takım formasını giymeyi hayal eder. Kızgın değilim. Milli takıma girecek oyuncuları, teknik direktör belirler.”

“Kendimi kısır döngüde görmüyorum”

“Bugün Uruguay’ın harika bir teknik direktörü var. Sonuçlar herkesin görebileceği şekilde ortada. Kendimi kısır döngüde görmüyorum. Tam tersine, kariyerimin en iyi dönemindeyim. Uruguay Milli Takımı’na yeniden seçilmek için çalışıyorum.”

“Nacional taraftarıyım”

“Fray Bentos’taki komşularımdan dolayı Nacional taraftarıyım. Büyükbabam Penarol forması giydiği için bana bu konuda çok kızardı.”

“Hiçbir oyuncuyu idol olarak görmüyorum”

“Hiçbir oyuncuyu idol olarak görmüyorum. Çocukken Nacional’de oynayan futbolcuları izlemişimdir.”

“Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum”

“Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum. Türkiye’ye transfer olmayı beklemiyordum ama oldu. Gelecekte Boca Juniors’ta oynayıp oynamayacağımı şimdiden söyleyemem.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx